Jste fanoušky motorsportu a chcete si vyzkoušet svoje vědomosti? Odpovězte správně na uvedenou otázku a vyhrajte.

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Zobrazit celý článek

Podobné články

Sport.cz | 24. 05. 2024 02:35:26 | Sport

Svůj první gól v seniorské reprezentaci si schoval na naprosto ideální moment. Pavel Zacha šťastnou tečí rozhodl o českém vítězství 1:0 nad USA a poslal národní tým do semifinále domácího mistrovství ... ..

Zdroj: Sport.cz

Sport.cz | 24. 05. 2024 02:30:49 | Sport

Jaký si přál mít před turnajem tým, takový ve čtvrtfinále světového šampionátu i byl. „Nechali jsme tam v rámci možností vše. Bylo tam srdce, obětavost a obrovské nasazení,“ říkal po vítězném duelu na ... ..

Sport.cz | 24. 05. 2024 02:25:22 | Sport

Cítil obrovskou hrdost na celý tým. Jak se dokázal popasovat se silným výběrem Spojených států, kterým nepovolil jediný gól. Stejně tak byl David Pastrňák po výhře 1:0 ve čtvrtfinále MS rád za spoluhr ... ..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:35:18 | Sport

..

..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:30:40 | Sport

Český národní tým prošel čtvrtfinálovým sítem do bojů o medaile. Na domácím světovém šampionátu udolali Spojené státy americké 1:0 po brance Pavla Zachy. Výkon reprezentačního mužstva ohodnotil také ... ..

iDnes.cz | 24. 05. 2024 00:30:35 | Sport

Tak vypjatý duel v play off určitě ještě nechytal. Český brankář Lukáš Dostál si v něm ale počínal bezchybně. Po výsledku 1:0 ve vítězném čtvrtfinále mistrovství světa se ceny pro hráče utkání ani nem ... ..

Zdroj: iDnes.cz

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:25:20 | Sport

Český sen o medaili z domácího šampionátu je čím dál blíže. Lukáš Dostál se proti USA blýsknul dalším čistým kontem. O jediný gól duelu se postaral Pavel Zacha. V semifinále Češi vyzvou Švédsko, kte ... ..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:20:22 | Sport

Druhý zápas v seniorské reprezentaci, první gól. Pavel Zacha přispěl k postupu národního týmu do semifinále domácího mistrovství světa vítěznou trefou proti Spojeným státům při hubené výhře 1:0. Po ... ..

Sport.cz | 24. 05. 2024 00:15:33 | Sport

Jako kapitán dovedl tým před dvěma lety k bronzu, teď to Roman Červenka může ze stejné role ještě povýšit. Po čtvrtfinálové výhře nad Spojenými státy je před reprezentací závěrečný medailový víkend. A ... ..

Sport.cz | 24. 05. 2024 00:10:27 | Sport

Před čtvrtfinále se Spojenými státy trenéři obnovili úspěšné spojení s Červenkou a Sedlákem. Třetím do party je Ondřej Kaše, který po ledě proti zámořskému soupeři znovu létal. Se spoluhráči nakonec m ... ..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:10:21 | Sport

..

Sport.cz | 24. 05. 2024 00:05:27 | Sport

Ti dva do sebe tvrdě šli celý zápas a nic si nedarovali. Radko Gudas vs. Brady Tkachuk. V jednu chvíli dokonce český tvrďák chytil kapitána Američanů pod krkem a dal mu přičuchnout ke svým rukavicím. ... ..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:05:20 | Sport

..

..

Ceskatelevize.cz | 24. 05. 2024 00:00:45 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:45:58 | Sport

Hokejisté Švédska jsou posledním postupujícím do semifinále mistrovství světa, kde se utkají s českým týmem. Tre Kronor v  severském derby udolali srdnatě bojující Finsko 2:1 v prodloužení. Dlouho b ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 23:45:53 | Sport

Sám se objevil v možná největší šanci českého týmu. V úniku ale útočník David Pastrňák nezavěsil. „Takhle dlouho už jsem dlouho nejel,“ vtipkoval po zápase. „Naštěstí nám tento gól nechyběl,“ přidal p ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:40:24 | Sport

..

..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:40:23 | Sport

..

Sport.cz | 23. 05. 2024 23:35:28 | Sport

Je to tam, prošli jsme do semifinále! Byly to nervy, Spojené státy jsme ve čtvrtfinále hokejového mistrovství světa porazili gólem Pavla Zachy sice jen 1:0, ale z mého pohledu slavíme zaslouženě. Kluc ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:35:20 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:35:16 | Sport

..

Sport.cz | 23. 05. 2024 23:30:49 | Sport

Fotbalisté Fiorentiny s Antonínem Barákem v základní sestavě porazili v předehrávce 38. kola italské ligy Cagliari 3:2 díky penaltě ze 13. minuty nastavení. Výhrou si zajistili minimálně osmé místo v  ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:30:42 | Sport

Národní tým bude hrát na domácím šampionátu o medaile. Dvakrát čeští hokejisté v Praze s Američany ve vyřazovacích duelech padli (v letech 2004 a 2015), do třetice už to v 21. století nepřipustili. ... ..

..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:25:18 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:15:27 | Sport

iDnes.cz | 23. 05. 2024 23:15:21 | Sport

Fotbalisté Fiorentiny porazili v předehrávce italské ligy Cagliari 3:2 díky penaltě ze 13. minuty nastavení. Výhrou si zajistili osmé místo...

iDnes.cz | 23. 05. 2024 23:10:17 | Sport

Ve hře o medaile z letošního mistrovství světa v hokeji zůstávají už jen čtyři týmy. Češi se po triumfu nad USA pokusí v odpoledním semifinále jako první na letošním šampionátu porazit Švédsko, které ... ..

DenikN.cz | 23. 05. 2024 23:01:25 | Sport

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na [email protected]...

Zdroj: DenikN.cz

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 23:01:20 | Sport

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 22:55:19 | Sport

iDnes.cz | 23. 05. 2024 22:55:13 | Sport

Oznámkujte hokejisty za výkon na MS 2024 proti USA. Dávejte reprezentantům známky jako ve škole, nejlepším jedničky. ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 22:50:23 | Sport

Sport.cz | 23. 05. 2024 22:45:40 | Sport

Start dvou domácích jezdců láká české fanoušky, tradiční je i velký zájem z Polska a dalších zemí. Dříve než kdy jindy tak byla všechna sedadla pro letošní pražskou plochodrážní Grand Prix (1. 6.) v ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 22:35:18 | Sport

Neuvěřitelnou střeleckou formu si přinesl Tomáš Satoranský do druhého čtvrtfinálového kola španělské ACB ligy. S pěti přesnými trojkami byl český reprezentant nejlepším hráčem večera a na celkové vý ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 22:20:31 | Sport

..

..

Dva zápasy, šest bodů, skóre 8:1. Česká fotbalová sedmnáctka na mistrovství Evropy po drtivém vítězství nad Kyprem 5:0 jasně přehrála také Ukrajinu, tentokráte 3:1. Kypr navíc podlehl i 1:3 Srbsku, ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 22:15:37 | Sport

Golfistka Jana Melichová rozehrála výborně turnaj Ladies European Tour ve Francii a ztrácí jedinou ránu na první příčku. Na hřišti v Évian-les-Blains zvládla první kolo se skóre -4. Lepší byly jen dvě ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 22:01:08 | Sport

Moderní pětibojařka Lucie Hlaváčková uspěla na finále Světového poháru v Ankaře v semifinále a v sobotu čeká ji medailový závod. Na rozdíl od osmnáctileté reprezentační kolegyně neuspěla Veronika Novo ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 22:00:46 | Sport

Moderní pětibojařka Lucie Hlaváčková uspěla na finále Světového poháru v Ankaře v semifinále a v sobotu čeká ji medailový závod. Na rozdíl od osmnáctileté reprezentační kolegyně neuspěla Veronika Novo ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 21:55:14 | Sport

Po loňském stříbru skončili basketbalisté Děčína v nejvyšší domácí soutěži třetí, když porazili NH Ostrava 2:0 na zápasy. Ten druhý vyhráli v její hale 86:71. Pro ostravskou oporu Matěje Svobodu to b ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 21:40:28 | Sport

..

Sport.cz | 23. 05. 2024 21:10:38 | Sport

Slovenští hokejisté se v souboji s favoritem ve čtvrtfinále mistrovství světa v Česku o překvapení nepostarali, zbabrali úvod utkání a zahodili šance. Napsala to slovenská média po prohře 3:6 s Kanado ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 21:00:43 | Sport

Hokejisté Karlových Varů získali pro extraligovou sezonu mistra světa z roku 2019 Arttua Ilomäkiho z Finska. Naposledy hrál dvaatřicetiletý útočník domácí ligu za tým KooKoo Kouvola. O jeho angažování ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 20:55:25 | Sport

Český tenista Tomáš Macháč si poprvé v kariéře zahraje semifinále turnaje ATP Tour. Na antuce v Ženevě porazil ve čtvrtfinálovém duelu, který byl ve druhém setu přerušen kvůli dešti, Alexe Micchelse ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 20:45:46 | Sport

Záložník Juventusu Nicoló Fagioli po odpykání sedmiměsíčního trestu za sázení na fotbalové zápasy nechybí v předběžné nominaci italských šampionů na mistrovství Evropy. Kouč Luciano Spalletti dnes zve ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 20:40:39 | Sport

Basketbalisté Děčína získali po loňském stříbru ligový bronz. Ostravu porazili v souboji o 3. místo i podruhé, dnes na hřišti soupeře vyhráli po obratu ve druhém poločase 86:71 a uzavřeli sérii hran ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 20:40:31 | Sport

..

Sport.cz | 23. 05. 2024 20:35:34 | Sport

Čeští fotbalisté do 17 let ve druhém utkání mistrovství Evropy na Kypru porazili Ukrajinu 3:1. Po úvodním vítězství 5:0 nad domácím výběrem tak svěřenci trenéra Jiřího Žiláka sahají po postupu ze skup ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 20:30:51 | Sport

Barcelonu dělí od postupu do semifinále španělské ACB ligy jediné vítězství. To první si připsal katalánský celek s Tomášem Satoranským a Janem Veselým nad Tenerife na domácí palubovce. Zda se jim t ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 20:30:39 | Sport

Loni brali stříbro, letos se ale Němci vracejí ze světového šampionátu bez medaile. Ve čtvrtfinále podlehli Švýcarsku 1:3. „První třetina nás stála celý zápas. Nehráli jsme, jak umíme, neměli jsme moc ... ..

iDnes.cz | 23. 05. 2024 20:21:14 | Sport

Basketbalisté Děčína získali po loňském stříbru ligový bronz. Ostravu porazili v souboji o 3. místo i podruhé, dnes na hřišti soupeře vyhráli po obratu ve druhém poločase 86:71 a uzavřeli sérii hranou ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 20:10:39 | Sport

Potřetí z posledních čtyř šampionátů se proti sobě ve čtvrtfinále postavili hokejisté Německa a Švýcarska. Zatímco předchozí dva duely v roce 2021 (3:2 v nájezdech) a loni (3:1) vyhráli Němci, tentokr ... ..

Sport.cz | 23. 05. 2024 20:05:35 | Sport

Navzdory hrozivému úvodu slovenští hokejisté cítili, že mohli čtvrtfinálový duel mistrovství světa proti Kanadě zvrátit na svou stranu. „Byli jsme na dostřel, vytvořili jsme si dostatek šancí. Bohužel ... ..

Ceskatelevize.cz | 23. 05. 2024 20:05:27 | Sport

Ve dvaceti letech má vést reprezentaci, role lídra se však nezdráhá. Po čtvrtfinálovém utkání na mistrovství světa v Praze ale musel kousat porážku s Kanadou 3:6 a konec na turnaji. Mladý útočník Mo ... ..