Házenkářky Kynžvartu se chystají na zápas před prázdnou tribunou

iDnes.cz | Sport

Už před třemi týdny si to vyzkoušely. Soupeř z Olomouce jim pár hodin před zápasem oznámil, že nepřijede. To se může kdykoliv opakovat, nicméně ještě ve čtvrtek platilo, že se hrát bude. „Připravujeme se normálně, standardně jako na každý zápas. Zatím nemáme informace, že by se nemělo hrát,“ říkal včera trenér kynžvartských házenkářek Peter Sabadka.

Zdroj: iDnes.cz

Zobrazit celý článek

Podobné články

Sport.cz | 19. 06. 2024 01:20:25 | Sport

Navzdory životní sezoně, v níž nasbíral během základní části 48 bodů (5+43), visel nad budoucností hokejového obránce Filipa Hronka pořádně velký otazník. Po svém prvním celém roce ve Vancouveru nebyl ... ..

Zdroj: Sport.cz

Sport.cz | 19. 06. 2024 01:00:55 | Sport

Má 39 let a v evropském fotbale vyhrál všechno, co se dalo. Přesto se Cristiano Ronaldo při úterním utkání Eura proti Čechům zachoval jako sígr. Po vítězné portugalské brance spoluhráče Conceicaa na 2 ... ..

Sport.cz | 19. 06. 2024 00:55:24 | Sport

Byl za hlavního hrdinu, ale jen na pár minut. Záložník Lukáš Provod poslal národní tým na fotbalovém Euru proti Portugalcům v 62. minutě do vedení, ale Češi pak sílící tlak favorita neustáli a prohrál ... ..

iDnes.cz | 19. 06. 2024 00:50:15 | Sport

Neschovával se za smůlu, nešťastné odrazy ani nic podobného. Ivan Hašek, trenér českých fotbalistů, po porážce 1:2 s Portugalskem v úvodním utkání mistrovství Evropy řekl jasně: „Nebyl to ideální výko ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 06. 2024 00:25:16 | Sport

..

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Ceskatelevize.cz | 19. 06. 2024 00:25:15 | Sport

..

Sport.cz | 19. 06. 2024 00:20:31 | Sport

Když střídající Conceisao vstřelil v nastavení vítězný gól Portugalců, Ivan Hašek v sobě dusil sprostá slova. „Kdybych měl říct slušně, co jsem si myslel, tak asi to, že jsem byl pořádně naštvaný,“ pr ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 06. 2024 00:15:23 | Sport

Trenér české reprezentace Ivan Hašek litoval gólu v nastavení a těsné porážky 1:2 s favority z Portugalska. Poděkoval hráčům za obětavý výkon, ale pojmenoval také jasně mínusy: příliš hluboká defenz ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 06. 2024 00:05:20 | Sport

Sledujte s námi fotbalové Euro a vyhrajte ceny od společnosti Vivo. Stačí správně odpovědět na naši otázku. ..

Sport.cz | 19. 06. 2024 00:01:00 | Sport

Čeští fotbalisté prohráli s Portugalskem při vstupu do Eura 1:2. Vedli, ale neubránili ani bod. Nejlepší hodnocení podle Sport.cz dostali brankář Jindřich Staněk, obránce Tomáš Holeš a střelec gólu Lu ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 06. 2024 00:00:51 | Sport

..

..

..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 23:50:20 | Sport

..

Bodový zisk z prvního duelu Eura byl blízko, stačilo ustát dvě minuty hry. Čeští fotbalisté v Lipsku s mistry Evropy z roku 2016 Portugalci padli 1:2. Favorita skupiny F spasil ve druhé minutě nasta ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 23:45:23 | Sport

..

..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 23:40:22 | Sport

Češi ve svém úvodním skupinovém utkání Eura neudrželi šokující vedení a s Portugalskem nakonec prohráli 1:2. Autor jediné české branky Lukáš Provod litoval, že se nedokázalo udržet vedení ani remíza ... ..

iDnes.cz | 18. 06. 2024 23:40:16 | Sport

Čeští fotbalisté sahali v prvním utkání mistrovství Evropy po senzační remíze s Portugalskem, jedním z favoritů celého turnaje. Bod jim však na začátku nastaveného času sebral střídající Conceicao, kt ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 23:35:19 | Sport

Lukáš Provod nakopl národní tým k překvapivému vedení nad favorizovaným Portugalskem. Po nešťastném vlastním gólu však finálně české naděje na první bod ve skupině F zlikvidoval v nastavení Francisc ... ..

iDnes.cz | 18. 06. 2024 23:00:48 | Sport

Provod dal krásný gól, Staněk chytil několik nebezpečných střel, obránci hráli obětavě. Čeští fotbalisté ve svém úvodním utkání na mistrovství Evropy v Německu proti Portugalsku po hodině hry vedli, s ... ..

Italský sprinter Marcell Jacobs ovládl stovku na mítinku kategorie Continental Tour - Gold v Turku časem 9,92. Olympijský šampion z Tokia, jenž před týdnem získal i evropský titul, pokořil hranici 10 ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:55:21 | Sport

Při vstupu do Eura hned velice těžký test. Češi v Lipsku hrají s mistry Evropy z roku 2016 Portugalci. Celek z Pyrenejského poloostrova a favorit skupiny F vede Cristiano Ronaldo, který nastupuje ja ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:50:24 | Sport

..

Sport.cz | 18. 06. 2024 22:45:36 | Sport

Francouzští fotbalisté sice vstoupili do evropského šampionátu vítězstvím nad Rakouskem 1:0, ale v Düsseldorfu málem přišli o svou největší hvězdu. Kylian Mbappé úvodní utkání nedohrál a má zlomený no ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:45:27 | Sport

Úřadující vicemistři světa z Francie sice vstup do evropského šampionátu zvládli, když udolali Rakousko 1:0, ale v závěru utkání přišli o svou největší hvězdu. Kylian Mbappé musel nuceně střídat a p ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:45:26 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:30:51 | Sport

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:25:22 | Sport

Gruzie ve své premiéře na velkém fotbalovém turnaji prohrála s Tureckem 1:3. Atraktivní duel v Dortmundu rozhodli pohlednými střelami Mert Müldür a Arda Güler, výhru pečetil do prázdné brány Kerem A ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 22:25:21 | Sport

Sport.cz | 18. 06. 2024 22:16:35 | Sport

Britský tenista Andy Murray oslavil jubilejní 1000. zápas na okruhu ATP Tour na turnaji londýnském v Queen's Clubu vítězně. Sedmatřicetiletý bývalý první hráč světa porazil v úvodním kole Alexeie Popy ... ..

iDnes.cz | 18. 06. 2024 21:45:22 | Sport

Po tréninku před zápasem s Gruzií si turecký záložník Arda Güler několikrát navedl míč z pravé strany a pálil z hranice pokutového území. A pak stejným způsobem, který si zkoušel, zápas na fotbalovém ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 21:15:32 | Sport

Fleretistu Alexandera Choupenitche zastavil na mistrovství Evropy před branami finále až světový šampion Tommaso Marini. Český šermíř tak přidal na šampionátu v Basileji svou druhou bronzovou medail ... ..

iDnes.cz | 18. 06. 2024 21:15:22 | Sport

Fleretista Alexander Choupenitch získal na mistrovství Evropy v šermu podruhé v kariéře bronzovou medaili. Českého reprezentanta na šampionátu v Basileji v semifinále zastavil světový šampion Ital Tom ... ..

Sport.cz | 18. 06. 2024 21:01:06 | Sport

Fleretista Alexander Choupenitch získal na mistrovství Evropy podruhé bronzovou medaili. V semifinále ho zastavil světový šampion Ital Tommaso Marini...

Sport.cz | 18. 06. 2024 20:56:27 | Sport

Před zápasem spláchla stadion v Dortmundu průtrž mračen, a pořádný uragán předváděla na hřišti od první minuty i obě mužstva. Euro si odškrtlo zatím jeden z nejhezčích zápasů turnaje s famózními trefa ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 20:40:27 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 20:35:19 | Sport

Paralympijské hry v Paříži začnou za 71 dní a účast už má jistou dvacet pět Čechů, tedy jen o tři méně, než bylo naposledy v Tokiu. Před jejich startem navštívil Českou republiku prezident Mezinárod ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 20:21:24 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 20:05:18 | Sport

Gruzie ve své premiéře na velkém fotbalovém turnaji prohrála s Tureckem 1:3. Favorita dostal do vedení v 25. minutě krásným volejem obránce Mert Müldür, druhý turecký zásah neplatil pro těsný ofsajd ... ..

Sport.cz | 18. 06. 2024 20:01:02 | Sport

Srbský tenista Novak Djokovič chce po operaci menisku startovat na olympijských hrách. Sedmatřicetiletá hvězda figuruje spolu s Dušanem Lajovičem v dvojčlenné nominaci mužů, kterou dnes zveřejnil srbs ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 20:00:53 | Sport

..

Při vstupu do Eura hned velice těžký test. Čeští fotbalisté v Lipsku vyzvou mistry Evropy z roku 2016 Portugalce. Celek z Pyrenejského poloostrova a favorit skupiny F usiluje o pátou výhru nad Čechy ... ..

iRozhlas.cz | 18. 06. 2024 20:00:44 | Sport

Čeští a portugalští fotbalisté v úterý v Lipsku jako poslední vstoupí do mistrovství Evropy v Německu. Svěřenci trenéra Ivana Haška se ve svém prvním zápase ve skupině F pokusí proti kontinentálním ša ... ..

Zdroj: iRozhlas.cz

iDnes.cz | 18. 06. 2024 19:55:15 | Sport

Čeští fotbalisté vstupují do mistrovství Evropy v Německu, ve svém prvním zápase ve skupině F hrají s Portugalskem. Utkání můžete od 21:00 sledovat v online reportáži...

Sport.cz | 18. 06. 2024 19:45:31 | Sport

Trenér Bronislav Červenka zůstává, ale fotbalisté Zlína se po devíti letech připravují místo na první na druhou ligu. Sestup z nejvyšší soutěže se výrazně projevil na početnosti kádru. Kouč Ševců má a ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 19:45:23 | Sport

..

Sport.cz | 18. 06. 2024 19:40:35 | Sport

Fotbalový Hradec Králové mění brankáře. „Votroci“ na klubovém webu uvedli, že po půlroce odešel Milan Knobloch a z pražské Slavie přišel Matyáš Vágner, jenž v posledních třech ročnících chytal za druh ... ..

iRozhlas.cz | 18. 06. 2024 19:40:17 | Sport

Tři medaile přinesl české výpravě druhý den soutěží v bazénovém plavání na mistrovství Evropy v Bělehradě. Kraulařskou stovku ovládla Barbora Seemanová před Barborou Janíčkovou a v závodě na 50 metrů ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 19:35:23 | Sport

Aktuálně nejlepší oštěpař světa Níradž Čopra potvrdil svoji předolympijskou formu 85,97 metrů dlouhým hodem. Indická hvězda se na kontinentální Gold Tour v Turku představila po dlouhé přípravě v zah ... ..

Sport.cz | 18. 06. 2024 19:30:56 | Sport

Češi zaplavili Lipsko. Ve městě nedaleko hranic vládla po celé úterý červená barva. Mají ji i Portugalci, ale především se v červených dresech ukazovali fanoušci, kteří přijeli na první zápas fotbalov ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 19:30:49 | Sport

Gruzie ve své premiéře na velkém fotbalovém turnaji prohrává s Tureckem 1:2. Favorita dostal do vedení v 25. minutě krásným volejem obránce Mert Müldür, druhý turecký zásah neplatil pro těsný ofsajd ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 19:25:21 | Sport

Sport.cz | 18. 06. 2024 19:15:33 | Sport

Česká reprezentace vstupuje do evropského šampionátu v Německu. Na stadionu v Lipsku vyzvou svěřenci Ivana Haška favorizované Portugalsko v čele s hvězdným Cristianem Ronaldem. Zápas začíná ve 21 hodi ... ..

iDnes.cz | 18. 06. 2024 19:15:19 | Sport

Barbora Seemanová vyhrála před Barborou Janíčkovou kraulařskou stovku na mistrovství Evropy v Bělehradě. Českou radost ještě umocnil Daniel Gracík, který si doplaval pro bronz na 50 metrů motýlek. ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 06. 2024 19:05:21 | Sport