Vedení a další klokaní kolaps. Šanci, jakou měl Bederka, by měl proměnit i brankář, zoufá si Klusáček

Sport.cz | Sport

Další gólový příděl inkasovali v lize fotbalisté Bohemians 1905. Po domácím výprasku se Slavií (1:5) i v Ostravě nad Baníkem zásluhou Jana Chramosty znovu vedli, ve druhém poločase ale zkolabovali a odvezli si vysokou porážku 1:4. Hostům nepomohla ani patnáctiminutová přesilovka po vyloučení Kuzmanoviče.

Zdroj: Sport.cz

Zobrazit celý článek

Podobné články

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 10:10:29 | Sport

Předseda Mezinárodní cyklistické unie David Lappartient nesouhlasí s rozhodnutím Světové atletiky vyplácet finanční odměnu olympijským vítězům. Proti je podle agentury Reuters také předseda Britskéh ... ..

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Sport.cz | 19. 04. 2024 10:01:15 | Sport

V červnu vystoupil tehdy ještě generální ředitel fotbalové Sparty František Čupr na valné hromadě FAČR a žádal o debatu na téma využití Strahova. Věci se pohnuly, první kolo tendru skončilo a Letenští ... ..

iRozhlas.cz | 19. 04. 2024 09:55:12 | Sport

Fotbalisté Plzně si semifinále Evropské konferenční ligy nezahrají. Po domácí bezbrankové remíze prohráli ve Florencii s Fiorentinou 0:2 až po prodloužení. Italský klub přitom od prvního poločasu dikt ... ..

Zdroj: iRozhlas.cz

Sport.cz | 19. 04. 2024 09:50:38 | Sport

Měla to být v poslední hrací den základní části NHL jasná záležitost. Očekávaný zisk bodů proti Anaheimu se ale nekonal. Obhájci Stanley Cupu z Vegas doma prohráli 1:4, spadli na pozici druhé divoké k ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 09:30:33 | Sport

Stejně jako v minulé sezoně absolvuje domácí šampionát s vozem Ford Focus WRC. Plzeňský pilot Václav Pech tak opět nemůže zasáhnout do pořadí mistrovství ČR a zabojovat o titul, auta kategorie WRC jso ... ..

Zdroj: iDnes.cz

Fotbalisté FC Vysočina prožili ve středu svoje další jarní druholigové zklamání, z Brna si do Jihlavy vezli těsnou porážku 0:1 – a pád na 12. místo tabulky... „Všichni jsme z toho smutní,“ svěřil se h ... ..

Zaplněné hlediště, byť ne do posledního místa. Bouřlivá atmosféra. Dunění bubnů obou fanouškovských táborů. A na hřišti pořádná bitva až do konce. Jak ukázalo čtvrteční první střetnutí čtvrtfinále nár ... ..

Sport.cz | 19. 04. 2024 09:01:05 | Sport

Fotbalová Plzeň skončila v Konferenční lize ve čtvrtfinále. Přestože v oslabení dokázala dovést čtvrteční odvetu s Fiorentinou do prodloužení, dál jde soupeř. Hodnotit čtvrtfinálový souboj je zbytečné ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 09:00:54 | Sport

Fenomenální tažení Leverkusenu napříč soutěžemi pokračuje. Fotbalisté Bayeru po zisku německého titulu remizovali v odvetě Evropské ligy 1:1 na stadionu West Hamu a v součtu s úvodním vítězstvím 2:0 ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 08:55:26 | Sport

Celé utkání snášel pískot fanoušků Lille kvůli předloňskému finále mistrovství světa, ale nakonec se stal hrdinou. Argentinský brankář Emiliano Martínez zneškodnil v penaltovém rozstřelu dva pokusy ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 08:50:29 | Sport

Velký večer pro dva české hráče. Adam Klapka pomohl svým premiérovým gólem v NHL k výhře hokejistů Calgary 5:1 nad San Jose. A to nebylo vše, český útočník si připsal i pět trestných minut za bitku. ... ..

Sport.cz | 19. 04. 2024 08:46:06 | Sport

Byl to důkaz, že kořeny nezapřete. Hokejový útočník Adam Kubík se po reprezentačním zápase s Rakouskem v Českých Budějovicích ocitl v úsměvné – a tak trochu rozpolcené – situaci. Nejprve popisoval, ja ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 08:35:26 | Sport

Po porážce 0:2 v prodloužení a vyřazení v odvetě čtvrtfinále Evropské konferenční ligy s Fiorentinou žertoval plzeňský ofenzivní klenot Pavel Šulc, že Viktoria podepsala smlouvu s ďáblem jen na 90 m ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 08:30:33 | Sport

Fotbalisté Plzně toho sice směrem dopředu moc nepředvedli, slov uznání se však dočkali. Italský tisk po odvetě čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, kterou favorizovaná Fiorentina rozhodla až dvěma g ... ..

Po dlouhých pěti letech nastoupili basketbalisté Olomoucka k zápasu extraligového play off. A ve včerejším prvním mači čtvrtfinálové série hrané na čtyři vítězná utkání dlouho, dlouho sahali po senzac ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 08:25:11 | Sport

Mají za sebou necelé dva měsíce závodění v hodně obměněném složení oproti minulým sezonám. A před sebou první dvě vážné domácí konfrontace, které napoví, jaké bude rozložení sil v českém pelotonu. Obě ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 08:15:32 | Sport

Beachvolejbaloví mistři světa Ondřej Perušič a David Schweiner otevřeli turnaj Pro Tour kategorie Elite v Tepicu těsnými výhrami. Italy Alexe Ranghieriho s Adrianem Carambulou zdolali 19:21, 21:17, ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 08:15:17 | Sport

Nejen světový šampionát žen, ale minimálně čtyřletá spolupráce Jihočeského kraje s Českým svazem ledního hokeje. To je novinka, na které se obě strany domluvily. Pro fanoušky to znamená, že kromě žens ... ..

Sport.cz | 19. 04. 2024 08:05:37 | Sport

Když ho těsně před začátkem prodloužení zabrala kamera, záložník Pavel Šulc se smál. Zatímco jeho plzeňští spoluhráči měli znavené výrazy, on měl pusu od ucha k uchu. Přestože měl za sebou vyčerpávají ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 08:01:20 | Sport

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 07:50:30 | Sport

..

Sport.cz | 19. 04. 2024 07:45:40 | Sport

Jediný trénink na Velkou cenu Číny mistrovství světa vozů formule 1 vyhrál kanadský jezdec Lance Stroll z Aston Martinu. Druhého Oscara Piastriho z McLarenu porazil na trati v Šanghaji o 327 tisícin s ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 07:45:19 | Sport

Jediný trénink na Velkou cenu Číny mistrovství světa vozů formule 1 vyhrál kanadský jezdec Lance Stroll z Aston Martinu. Druhého Oscara Piastriho z McLarenu porazil na trati v Šanghaji o 327 tisícin s ... ..

iRozhlas.cz | 19. 04. 2024 07:45:18 | Sport

Adam Klapka pomohl svým premiérovým gólem v NHL k výhře hokejistů Calgary 5:1 nad San Jose. Český útočník si připsal i pět trestných minut za bitku. Lukáš Dostál dovedl Anaheim v posledním hracím dni ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 07:35:13 | Sport

Finální hrací den základní části hokejové NHL se dočkal své premiérové trefy v soutěži z farmy povolaný útočník Adam Klapka, jenž otevíral skóre u výhry Calgary 5:1 nad San Jose. První hvězdou duelu b ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 07:30:33 | Sport

Mistři světa v plážovém volejbalu Ondřej Perušič a David Schweiner zvládli na turnaji Pro Tour kategorie Elite v mexickém Tepicu i druhý tie-break a porazili Poláky Bryla s Losiakem...

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 07:25:27 | Sport

..

iRozhlas.cz | 19. 04. 2024 07:20:16 | Sport

Hokejisté Kladna jsou dvě výhry od udržení extraligové příslušnosti. Ve druhém utkání baráže doma zdolali Vsetín 7:2 a v sérii vedou 2:0 na zápasy. Pod výhru Rytířů se gólem a asistencí podepsal i dva ... ..

Sport.cz | 19. 04. 2024 07:05:33 | Sport

Český hokejista Adam Klapka pomohl svým premiérovým gólem v NHL k výhře Calgary 5:1 nad San Jose. Připsal si ale pět trestných minut za bitku. Lukáš Dostál dovedl Anaheim v posledním hracím dni základ ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 07:05:26 | Sport

Stejně jako proti Německu se i v dalším přípravném duelu před blížícím se mistrovstvím světa zapsal mezi střelce. Obránce české hokejové reprezentace Andrej Šustr tentokrát skóroval do sítě Rakouska ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 07:00:36 | Sport

Vlastní historický milník nepřekonali. Počtvrté se bez vstřeleného gólu už plzeňští fotbalisté v Konferenční lize k postupu neprobránili a svou evropskou pouť zakončili ve čtvrtfinále na Fiorentině. V ... ..

Ceskatelevize.cz | 19. 04. 2024 06:35:38 | Sport

Sezona mistrovství republiky v rallye startuje tentokráte na západě Čech. O víkendu se jede 58. rallye Šumava Klatovy. Startovní pole bude nabité, organizátoři i jezdci vzhlížejí k počasí, které můž ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 06:20:17 | Sport

Nedávno se přímo do Spojených států vypravil, aby mohl Víta Krejčího vidět v akci naživo a popovídat si s ním. „Jeho výkony mě těší a doufám, že neskončí jen v této sezoně a že na ně bude schopný navá ... ..

Sport.cz | 19. 04. 2024 06:15:37 | Sport

Uznal sílu Fiorentiny. „Spravedlivě postoupila,“ podotkl obránce fotbalové Plzně Robin Hranáč. Západočeši doputovali v Konferenční lize do čtvrtfinále, po dvou bezbrankových remízách po devadesáti min ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 01:00:35 | Sport

Moderní pětibojařka Lucie Hlaváčková se jako jediná z Češek probojovala do finále na Světovém poháru v Ankaře. Osmnáctiletá závodnice, která loni v Krakově vybojovala účastnické místo pro olympijské h ... ..

iDnes.cz | 19. 04. 2024 00:05:13 | Sport

Těsně před poločasem dostal žlutou kartu za zdržování. Když po první sérii penaltového rozstřelu provokoval soupeře z Lille i jeho fanoušky, argentinský gólman Emiliano Martinez z Aston Villy viděl od ... ..

Nově budovanou Síň slávy sliboval hokejový svaz otevřít v březnu. Jenže to nesplnil. Prostory v Nekázance stále zejí prázdnotou, podlaha je zanesená prachem, dveře oblepené igelitem a zaskládané karto ... ..

Sport.cz | 18. 04. 2024 23:40:35 | Sport

Mísil se v něm smutek z vyřazení s pýchou na svůj tým, že to dotáhl ve fotbalové Konferenční lize až do čtvrtfinále. „Pokud měla tato jízda skončit, tak takhle. Odešli jsme se vztyčenou hlavou, nemám ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 04. 2024 23:40:28 | Sport

Fotbalová Plzeň se marně snažila posunout své pohárové maximum do semifinále Evropské konferenční ligy. Ve Florencii se proti Fiorentině většinu zápasu bránila a v 67. minutě ještě přišla o vyloučen ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 04. 2024 23:35:25 | Sport

..

iDnes.cz | 18. 04. 2024 23:10:15 | Sport

Rada guvernérů NHL jednohlasně schválila prodej klubu Arizona Coyotes a jeho přesun do Salt Lake City. Tým českého brankáře Karla Vejmelky zakončil ve středu svou druhou sezonu v dočasném působišti, h ... ..

iDnes.cz | 18. 04. 2024 23:00:38 | Sport

Šestnáct zápasů, porážka až v tom posledním a to ještě po prodloužení. Dlouhá evropská cesta plzeňských fotbalistů ve čtvrtek večer skončila v nečekaně chladné Florencii. „A byla samozřejmě krásná. As ... ..

Sport.cz | 18. 04. 2024 22:50:35 | Sport

Rada guvernérů NHL jednohlasně schválila prodej klubu Arizona Coyotes a jeho přesun do Salt Lake City. Tým českého brankáře Karla Vejmelky zakončil ve středu svou druhou sezonu v dočasném působišti, h ... ..

Sport.cz | 18. 04. 2024 22:45:41 | Sport

Z rušného Las Vegas přivezli klíčové vítězství nad Rakušanem Aleksandarem Rakičem, na němž budou chtít dál stavět cestu zpět k titulu. Tým kolem nejúspěšnějšího českého bojovníka MMA Jiřího Procházky ... ..

Sport.cz | 18. 04. 2024 22:35:34 | Sport

Jízda Evropou končí. Viktoria Plzeň neprohrála v Konferenční lize ani jeden zápas v základní hrací době, v odvetě čtvrtfinále ale byla na italskou Fiorentinu krátká. Kvůli kvalitě soupeře i červené ka ... ..

iDnes.cz | 18. 04. 2024 22:35:13 | Sport

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace vyhověla žádosti jabloneckého obránce Haidersona Hurtada o prominutí výkonu zbytku osmizápasového trestu. Pražská Slavia kvůli pronesení a použití pyrote ... ..

iDnes.cz | 18. 04. 2024 22:30:30 | Sport

Hráči na kladenské střídačce euforicky vyskočili, stadion vibroval a kotel nadšeně zpíval: My chcem Jardu Jágra na bankovce mít! Hokejový nezmar vstoupil do dějin, když otevřel gólový účet barážové bi ... ..

Beachvolejbaloví mistři světa Ondřej Perušič a David Schweiner zahájili turnaj Pro Tour kategorie Elite v Tepicu těsnou výhrou 18:21, 21:19, 16:14 nad Italy Alexem Ranghierim a Adrianem Carambulou. V ... ..

Ceskatelevize.cz | 18. 04. 2024 22:05:24 | Sport

Sport.cz | 18. 04. 2024 21:55:35 | Sport

Fotbalisté Aston Villy postoupili do semifinále Konferenční ligy. Odveta v Lille skončila jako první zápas výhrou domácích 2:1, rozhodly penalty...

Ceskatelevize.cz | 18. 04. 2024 21:55:27 | Sport

Sport.cz | 18. 04. 2024 21:50:38 | Sport

Původně neměl hrát, ale kvůli zranění spoluhráče se necelou hodinu před utkáním objevil na soupisce. Hned v prvním střídání dal Jaromír Jágr gól, díky kterému se stal ve 52 letech a 63 dnech nejstarší ... ..